+420 296 333 337
+420 296 333 337

Lékaři

Domů > Lékaři

​Poradenství ve zdraví a nemoci je orientované na pacienta, který se potřebuje rychle a kvalitně zorientovat při svých potížích. Lékaři poradí a pomohou při řešení problému ve zdraví a nemoci. Odborníci, kteří jsou k dispozici na telefonu, pracují v medicínských oborech, které jsou interdisciplinární a využívají znalosti, které lety získali při práci s pacientem.

Interdisciplinární obory medicíny vnímají pacienta jako celek. Zorientují pacienta při jeho potížích, příznacích jednotlivých onemocnění a následně navrhnou nejvhodnější postup při řešení problému. Služba 24DOCTOR pomáhá udržet si zdraví a je dobrým průvodcem v nemoci akutní, příchozí náhlé, jakož i chronické. Lékaři jsou k dispozici 24 hodin denně.

MUDr. Etela Janeková

Internistka, klinická farmakoložka a všeobecný lékař se zkušenostmi s managementem ve zdravotnictví, která odborně zastřešuje službu 24DOCTOR.
Zobrazit Profil

MUDr. Pavel Maun

Lékař se znalostmi v oboru všeobecného a interního lékařství, diagnostika onemocnění a praktická léčba pacientů dle nejnovějších doporučení. Řízení rizik a prevence onemocnění, zkušenost s preventivními zdravotními programy.
Zobrazit Profil

MUDr. Ivona Lásiková

Internistka, klinická farmakoložka a všeobecný lékař se zkušenostmi v léčbě infekcí.
Zobrazit Profil

MUDr. Anton Malatinec

Všeobecný lékař a provozovatel lékařské ambulance Kokava nad Rimavicou. Držitel certifikátu ze základů homeopatické terapie.
Zobrazit Profil

MUDr. Silvester Galo PhD.

Gynekologie a porodnictví, reprodukční medicína.
Zobrazit Profil

MUDr. Slavomír Šuch

Internista lékař medicíny , odborný konzultant , vědec a výzkumník v oblasti hypertenze , prevenci cévních příhod a poruch metabolismu.
Zobrazit Profil

MUDr. Vanda Pedanova

Pediatr v soukromé ambulanci v Martine, homeopatie.
Zobrazit Profil